štvrtok 25. júla 2013

Beautiful Life 2. časť

Je bežný školský deň no nie až tak úplne bežný kedže za 2 dni sú letné prázdniny :D Dnes je predposledný deň školy a potom 2 mesiace voľna :D Ach ako sa len teším :D  To budú ale PARTY HARD :D  Aj na mojich 18 dúfam :D Plánujem niečo veľké:D Zvoní mi budík a je 6:30 . Školu mám až o 9 ale ved viete  ženské potreby ako vlasy, make-up, oblečenie a tak :D Vstanem idem do kúpeľne a zisťujem že moje vlasy a stav make-upu na tvári asi prežili výbuch atómovej bomby :D Rýchlo sa odmaľujem,spravím hygienu a idem sa pozrieť do môjho obrovského šatníka plného značkových vecí :D  Obliekla som si:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544640205580319&set=a.460311024013238.109838.460308844013456&type=3&theater   okrem kabelky. Také jednoduché. Vyžehlím vlasy a spravím si drdol a idem sa maľovať. Oči: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525631857483249&set=pb.204034749642963.-2207520000.1366305277.&type=3&theater  Na pery som si dala jemný ružový rúž a jemne ružové líčka. Hotovo. Streknem na seba niekoľko strekov parfumu od Chanela a zídem dole. A dofrasa zabudla som si kabelku a mobil. Rýchlo zbehnem naspäť hore do izby a beriem si čiernu kabelku od Louis Vuitton a do nej hádžem môj iPhone 5, kľúče, vreckovky,parfem, kozmetiku, peňaženku. Rýchlo bežím dole čas 8:00. To mám ešte čas.Sadnem si na náš veľký čierny kožený gauč a hádžem do seba cereálie s mliekom a zároveň sledujem telku ktorú máme naozaj na celú stenu :D A teraz asi trochu odbočím od témy ale úplne som vám zabudla povedať ako vyzerám :D Takže mám dlhé blond vlasy po pás , veľké modré oči, výbornú postavu na ktorú som pyšná a udržujem si ju v domácej posilňovni :D Postavu mám doplnenú na správnych miestach :D Som vysoká 173 cm . Mama je na mňa hrdá že mám takúto postavu, kedže robila modelku predtým ako vlastnila všetky tieto časopisy ale aj tak mám veľmi mladú mamu :D Aj otca :D Mama má doteraz nádhernú postavu tak ako ja :D Ale späť k príbehu. Dokukala som telku. A inak nikto nebol doma:D Jessica (budem ju volať aj Jess) spala u kamošky a mama s otcom boli na služobkách ešte asi 1 týždeň. Čas 8:40. Tak trochu nestíham :D Do školy to mám tak 10 minút autom ale ešte sa musím obuť a skontrolovať v zrkadle :D Tak budem trochu meškať nevadí :D Kontrola v zrkadle všetko v pohode :D Dom nezamkýnam kedže je v dome služobníctvo. Ale nebojte sa nie som až taká strašná ako iní že sa nechávam len obskakovať :D Viem sa o seba postarať aj sama :D Nasadám do auta a už mi volá Nicol. 
Nicol: Kde preboha si? Čakám ťa už asi 20 minút pri škole a ty nikde! 
Ja: Nicol ved už idem trocha čakania ti nezaškodí :D 
Nicol: Dofrasa pohni Cher lebo ak neprídeš do 10 minút tak nielenže budeme meškať ale ešte ťa tam aj na mieste zabijem! :D 
Ja: Dobre dobre veď už idem :D A nestresuj toľko ved 1. hodinu máme Občiansku a Mrs. Weight je úplne v pohode... Keď budeme 5-10 minút meškať tak to prežije a nechá nás tak :D 
Nicol: Už radšej nekecaj ... Čakám ťa. Caw. 
Ja: Ok idem. Caw.
 Prešla som sa autom do školy. Zaparkovala som na parkovisku. Keď som vystúpila ešte som sa trochu upravila v zrkadle a išla pred školu. Nicol už tam netrpezlivo postávala a klopkala nohou. Nicol má hnedé oči a hnedé vlasy asi tak po lopatky. Je vysoká 171 cm. A má celkom dobrú postavu ale ja mám lepšiu:D Jej mama vlastní obchod s oblečením a otec je majiteľ firmy s elektronikou. Nie sú takí bohatí ako my a Nicol vždy hovorí aký mám perfektný život a rodičov :D Má brata ktorý ma 19 a volá sa Matt. Má hnedé vlasy a zelené oči. Je pekný a páči sa aj mne ale momentálne má priateľku a ja chcem Chrisa :D Nicol mala oblečené: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544564832254523&set=a.460311024013238.109838.460308844013456&type=3&theater.Prišla som k nej pozdravili sme sa, objali a išli sme do školy. Keď sme išli po chodbe bolo práve 9:05 takže sme už meškali na hodinu :D Vošli sme do triedy a hneď sa na nás otočili všetky pohľady vrátane Mrs. Weight. 
Mrs.Weight: Kde ste boli dievčatá? Už ste mali byť na hodine.! 
Ja a Nicol: Prepáčte Mrs.Weight ale na cestách boli trochu zápchy preto meškáme. (vymysleli sme si to :D)
Mrs. Weight: Tak dobre ale nech sa to už viackrát neopakuje!. 
Ja a Nicol: Ano Mrs. Weight. 
Sadli sme si na miesta. Sedíme vedľa seba. Celú hodinu Mrs. Weight niečo vysvetľovala ale my sme nevnímali čo. Asi v polke hodiny mi došla SMS: Dnes večer pláž La Zante o 21:00 PARTY HARD!!! Pošli ďalej a doveď čo najviac ľudí :D Candy. Candy je moja kamoška ktorá je fakt super a úžasne si rozumieme :D Rýchlo som to rozposlala všetkým v triede a každému koho poznám :D Všetci v triede sa po prečítaní SMS otočili na mňa a žmurkli, čo znamenalo že budú tam :D Potichu som sa zasmiala :D Ešte dobre že mal každý mobil na tichom pretože by nás Mrs.Weight asi zabila všetkých do jedného :D Nicol som to povedala tiež ale Mrs. Weight nás napomenula tak som jej ešte poslala túto SMS: Dnes poobede o 16:00 smer Nákupné centrum Marksses :D Ide sa nakupovať oblečenie na PARTY :D Odoslala som a za minútu mi odpovedala. SMS: Teším sa :D Ostatné hodiny prešli v pohode dokonca som dostala aj nejaké fajn známky :D Po škole išla Nicol domov a ja tiež. Dohodli sme sa že príde ku mne a pôjdeme mojím autom. Keď som prišla domov bolo 12:00 pretože nám posledné 2 hodiny odpadli :D Mala som ešte celkom dosť času takže som si spravila ľahký obed teda Ovocný šalát ktorý milujem a išla som pozerať telku :D Veľa tam toho nedávali ale za chvíľu malo ísť HOT NEWS čo milujem pozerať pretože tam vždy ide niečo nové o celebritách (teda STARS :D) :D Rýchlo so si hore zbehla po kufrík s lakmi na nechty aby som pritom aspoň využila čas :D Sadla som si späť k telke a vybrala laky. Začala som si lakovať nechty na nohách keď práve išla správa o nejakej celebrite. Bola som sklonená nad nechtami takže som si ešte nevšimla o koho ide. Zdvihla som hlavu a zistila som že ide o............

Toto je 2. časť :) :* <3 A nezabudnite komentovať :) :* <3 


Beautiful Life 1.časť

 Takže volám sa Charlotte Chelsea Wiliams ale všetci ma volajú Cher a mám 17 rokov. Za 2 týždne mi bude 18. Bývam v New Yorku s mojimi rodičmi, mamou Christinou ktorá má 36 rokov a otcom Danom ktorý má 37 rokov. Mám mladšiu sestru Jessicu ktorá má 15 rokov. Ale po skončení strednej sa chcem presťahovať do Londýna :) Viem hovoríte si že prečo? Ale chce to trochu zmenu :)  Moja mama ale Pochádza zo Slovenska a viem po slovensky perfektne. Mám rada Slovensko je to síce malý štát ale s peknou prírodou :) Veľa ľudí hovorí že sme bohatí. Keď mám pravdu povedať tak asi áno :D Moja mama vlastní Vogue a ešte niekoľko módnych časopisov  a otec vlastní tiež nejakú veľkú sieť  modelingových agentúr :D Niekedy robím fotenia a modelku pre tietočasopisy a modelingové agentúry. Poznám sa aj s niekoľkými STARS. Ano viem je to úžasné :D A môžem povedať že niektorí ľudia si myslia o STARS že sú namyslené ale to nieje skoro vôbec pravda.S každou ktorú poznám som sa niekoľkokrát rozprávala a sú to milí, pohodoví ľudia takí ako každí iní, vedia sa dobre zabaviť, majú zmysel pre humor... Sú super :D Bývame vo vile s prízemím a 3 poschodiami. Máme aj nádhernú veľkú terasu, vlastný vonkajší a vnútorný bazén, mega záhradu,welness, sauny , fitnessko a tak ďalej :D Máme strašne veľa áut :D Otec má BMW, Mercedes a Bentley :D Mama Audi, Ferrari a iné BMW a ja mám zatiaľ len jedno Audi :D Jessica ešte auto nemá kedže má len 15 rokov. A máme aj veľa sluhov a slúžiek a tiež bodyguardov :D  Chodím na strednú školu Charleston High School(tak trocha snobská škola :D). Mám najlepšiu kamarátku ktorá sa volá Nicol. Tiež má 17 rokov ale je odo mňa o 4 mesiace mladšia. Momentálne som SINGLE kedže s mojím bývalým priateľom Jackom to nedopadlo najlepšie. Rozišli sme sa pred 1 mesiacom.  Zistila som že je to strašný sukničkár a tak to aj dopadlo. Po 2 mesiacoch chodenia ma podviedol s tou najväčšou šľapkou školy Amy. Je to krava ktorá vždy chodí zmaľovaná ako veľkonočné vajce, nosí 15 cm opätky a minisukne. No a zo školy sami páči jeden chalan ktorý sa volá Chris ale myslím si že ani nevie že existujem :D Vie síce moje meno a sem tam sa pozdravíme ale to je asi tak všetko :D Chodí o ročník vyššie a má krásne čierne vlasy a modré oči :D Je to jeden z idolov školy :D  A aby som nezabudla na moje záujmy mám rada tanec, dobrú hudbu, spev, milujem módu a filmy. Najviac asi spev a tanec. Chcela by som byť profesionálnou tanečníčkou alebo speváčkou. Je to taký môj sen. Chodím do tanečnej skupiny PerfectDance. A musím povedať že som vážne dobrá :D Som taký narcis :D No ale teraz späť k môjmu životu.

Tak toto je 1. časť, dúfam že sa páči :) Čoskoro bude ďalšia ak okomentujete a ohodnotíte :) Potom pridám aj fotky postáv :) :* <3 Neskôr budem dávať aj limit komentárov na ďalšiu časť :) :* <3 

Predstavenie mňa a mojich príbehov :D :)

Takže, na začiatok by som sa vám predstavila. Volám sa Lenka Hrešková, ale všetci ma nazývajú Lens. Mám veľmi rada One Direction a Little Mix. Píšem o nich príbehy. Momentálne budem pridávať príbeh s názvom Beautiful Life, ktorý píšem ja. Hlavné postavy tohto príbehu sú: Dievča menom Cher Williams a 2. hlavnou postavou je Zayn. Dúfam že sa vám tento príbeh bude páčiť, viac vám o ňom nepoviem, chcem aby to bolo prekvapenie :D Budem pridávať ešte jeden príbeh, ktorý prekladám z anglického originálu, tento príbeh sa volá I'm not her, a možno ho poznáte z niektorých blogov, kedže ho pridáva a prekladá niekoľko bloggeriek. Hlavné postavy tohto príbehu sú: Penelope Edwards ( identické dvojča Perrie Edwards ) a taktiež tam vystupuje Zayn. V príbehu je zapojená aj Perrie, ale hlavnou postavou je Penelope. Tiež vám o ňom nič nepoviem :D Všetko sa dozviete. Ak nebudem pridávať časti každý deň, prosím nehnevajte sa, pretože nie som každý deň na compe, viac som na tablete, a tam časti písať ani pridávať nemôžem. Ale vždy keď budem na compe, budem sa blogu venovať, najviac ako sa dá :) Budem pridávať aj nejaké tie Jednodielovky a kratšie Viacdielovky, samozrejme po skončení príbehu Beautiful Life, budem hneď písať nejaký nový. Budem veľmi rada, ak v komentároch vyjadríte názor na príbehy a tak budem vedieť, či sa vám to páči a či má zmysel ich ďalej písať. Moje záľuby sú tanec, zvieratá, šport, nakupovanie :D atď. Ak budete mať nejaké otázky kľudne sa pýtajte :) Rada poradím, odpoviem a tak :) Tak to je asi tak všetko. Hope u like it my stories :) :* <3