štvrtok 25. júla 2013

Predstavenie mňa a mojich príbehov :D :)

Takže, na začiatok by som sa vám predstavila. Volám sa Lenka Hrešková, ale všetci ma nazývajú Lens. Mám veľmi rada One Direction a Little Mix. Píšem o nich príbehy. Momentálne budem pridávať príbeh s názvom Beautiful Life, ktorý píšem ja. Hlavné postavy tohto príbehu sú: Dievča menom Cher Williams a 2. hlavnou postavou je Zayn. Dúfam že sa vám tento príbeh bude páčiť, viac vám o ňom nepoviem, chcem aby to bolo prekvapenie :D Budem pridávať ešte jeden príbeh, ktorý prekladám z anglického originálu, tento príbeh sa volá I'm not her, a možno ho poznáte z niektorých blogov, kedže ho pridáva a prekladá niekoľko bloggeriek. Hlavné postavy tohto príbehu sú: Penelope Edwards ( identické dvojča Perrie Edwards ) a taktiež tam vystupuje Zayn. V príbehu je zapojená aj Perrie, ale hlavnou postavou je Penelope. Tiež vám o ňom nič nepoviem :D Všetko sa dozviete. Ak nebudem pridávať časti každý deň, prosím nehnevajte sa, pretože nie som každý deň na compe, viac som na tablete, a tam časti písať ani pridávať nemôžem. Ale vždy keď budem na compe, budem sa blogu venovať, najviac ako sa dá :) Budem pridávať aj nejaké tie Jednodielovky a kratšie Viacdielovky, samozrejme po skončení príbehu Beautiful Life, budem hneď písať nejaký nový. Budem veľmi rada, ak v komentároch vyjadríte názor na príbehy a tak budem vedieť, či sa vám to páči a či má zmysel ich ďalej písať. Moje záľuby sú tanec, zvieratá, šport, nakupovanie :D atď. Ak budete mať nejaké otázky kľudne sa pýtajte :) Rada poradím, odpoviem a tak :) Tak to je asi tak všetko. Hope u like it my stories :) :* <3

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára