Takže volám sa Charlotte Chelsea Wiliams ale všetci ma volajú Cher a mám 17 rokov. Za 2 týždne mi bude 18. Bývam v New Yorku s mojimi rodičmi, mamou Christinou ktorá má 36 rokov a otcom Danom ktorý má 37 rokov. Mám mladšiu sestru Jessicu ktorá má 15 rokov. Ale po skončení strednej sa chcem presťahovať do Londýna :) Viem hovoríte si že prečo? Ale chce to trochu zmenu :) Moja mama ale Pochádza zo Slovenska a viem po slovensky perfektne. Mám rada Slovensko je to síce malý štát ale s peknou prírodou :) Veľa ľudí hovorí že sme bohatí. Keď mám pravdu povedať tak asi áno :D Moja mama vlastní Vogue a ešte niekoľko módnych časopisov a otec vlastní tiež nejakú veľkú sieť modelingových agentúr :D Niekedy robím fotenia a modelku pre tietočasopisy a modelingové agentúry. Poznám sa aj s niekoľkými STARS. Ano viem je to úžasné :D A môžem povedať že niektorí ľudia si myslia o STARS že sú namyslené ale to nieje skoro vôbec pravda.S každou ktorú poznám som sa niekoľkokrát rozprávala a sú to milí, pohodoví ľudia takí ako každí iní, vedia sa dobre zabaviť, majú zmysel pre humor... Sú super :D Bývame vo vile s prízemím a 3 poschodiami. Máme aj nádhernú veľkú terasu, vlastný vonkajší a vnútorný bazén, mega záhradu,welness, sauny , fitnessko a tak ďalej :D Máme strašne veľa áut :D Otec má BMW, Mercedes a Bentley :D Mama Audi, Ferrari a iné BMW a ja mám zatiaľ len jedno Audi :D Jessica ešte auto nemá kedže má len 15 rokov. A máme aj veľa sluhov a slúžiek a tiež bodyguardov :D Chodím na strednú školu Charleston High School(tak trocha snobská škola :D). Mám najlepšiu kamarátku ktorá sa volá Nicol. Tiež má 17 rokov ale je odo mňa o 4 mesiace mladšia. Momentálne som SINGLE kedže s mojím bývalým priateľom Jackom to nedopadlo najlepšie. Rozišli sme sa pred 1 mesiacom. Zistila som že je to strašný sukničkár a tak to aj dopadlo. Po 2 mesiacoch chodenia ma podviedol s tou najväčšou šľapkou školy Amy. Je to krava ktorá vždy chodí zmaľovaná ako veľkonočné vajce, nosí 15 cm opätky a minisukne. No a zo školy sami páči jeden chalan ktorý sa volá Chris ale myslím si že ani nevie že existujem :D Vie síce moje meno a sem tam sa pozdravíme ale to je asi tak všetko :D Chodí o ročník vyššie a má krásne čierne vlasy a modré oči :D Je to jeden z idolov školy :D A aby som nezabudla na moje záujmy mám rada tanec, dobrú hudbu, spev, milujem módu a filmy. Najviac asi spev a tanec. Chcela by som byť profesionálnou tanečníčkou alebo speváčkou. Je to taký môj sen. Chodím do tanečnej skupiny PerfectDance. A musím povedať že som vážne dobrá :D Som taký narcis :D No ale teraz späť k môjmu životu.
Tak toto je 1. časť, dúfam že sa páči :) Čoskoro bude ďalšia ak okomentujete a ohodnotíte :) Potom pridám aj fotky postáv :) :* <3 Neskôr budem dávať aj limit komentárov na ďalšiu časť :) :* <3
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára