Je bežný školský deň no nie až tak úplne bežný kedže za 2 dni sú letné prázdniny :D Dnes je predposledný deň školy a potom 2 mesiace voľna :D Ach ako sa len teším :D To budú ale PARTY HARD :D Aj na mojich 18 dúfam :D Plánujem niečo veľké:D Zvoní mi budík a je 6:30 . Školu mám až o 9 ale ved viete ženské potreby ako vlasy, make-up, oblečenie a tak :D Vstanem idem do kúpeľne a zisťujem že moje vlasy a stav make-upu na tvári asi prežili výbuch atómovej bomby :D Rýchlo sa odmaľujem,spravím hygienu a idem sa pozrieť do môjho obrovského šatníka plného značkových vecí :D Obliekla som si:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544640205580319&set=a.460311024013238.109838.460308844013456&type=3&theater okrem kabelky. Také jednoduché. Vyžehlím vlasy a spravím si drdol a idem sa maľovať. Oči: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525631857483249&set=pb.204034749642963.-2207520000.1366305277.&type=3&theater Na pery som si dala jemný ružový rúž a jemne ružové líčka. Hotovo. Streknem na seba niekoľko strekov parfumu od Chanela a zídem dole. A dofrasa zabudla som si kabelku a mobil. Rýchlo zbehnem naspäť hore do izby a beriem si čiernu kabelku od Louis Vuitton a do nej hádžem môj iPhone 5, kľúče, vreckovky,parfem, kozmetiku, peňaženku. Rýchlo bežím dole čas 8:00. To mám ešte čas.Sadnem si na náš veľký čierny kožený gauč a hádžem do seba cereálie s mliekom a zároveň sledujem telku ktorú máme naozaj na celú stenu :D A teraz asi trochu odbočím od témy ale úplne som vám zabudla povedať ako vyzerám :D Takže mám dlhé blond vlasy po pás , veľké modré oči, výbornú postavu na ktorú som pyšná a udržujem si ju v domácej posilňovni :D Postavu mám doplnenú na správnych miestach :D Som vysoká 173 cm . Mama je na mňa hrdá že mám takúto postavu, kedže robila modelku predtým ako vlastnila všetky tieto časopisy ale aj tak mám veľmi mladú mamu :D Aj otca :D Mama má doteraz nádhernú postavu tak ako ja :D Ale späť k príbehu. Dokukala som telku. A inak nikto nebol doma:D Jessica (budem ju volať aj Jess) spala u kamošky a mama s otcom boli na služobkách ešte asi 1 týždeň. Čas 8:40. Tak trochu nestíham :D Do školy to mám tak 10 minút autom ale ešte sa musím obuť a skontrolovať v zrkadle :D Tak budem trochu meškať nevadí :D Kontrola v zrkadle všetko v pohode :D Dom nezamkýnam kedže je v dome služobníctvo. Ale nebojte sa nie som až taká strašná ako iní že sa nechávam len obskakovať :D Viem sa o seba postarať aj sama :D Nasadám do auta a už mi volá Nicol.
Nicol: Kde preboha si? Čakám ťa už asi 20 minút pri škole a ty nikde!
Ja: Nicol ved už idem trocha čakania ti nezaškodí :D
Nicol: Dofrasa pohni Cher lebo ak neprídeš do 10 minút tak nielenže budeme meškať ale ešte ťa tam aj na mieste zabijem! :D
Ja: Dobre dobre veď už idem :D A nestresuj toľko ved 1. hodinu máme Občiansku a Mrs. Weight je úplne v pohode... Keď budeme 5-10 minút meškať tak to prežije a nechá nás tak :D
Nicol: Už radšej nekecaj ... Čakám ťa. Caw.
Ja: Ok idem. Caw.
Prešla som sa autom do školy. Zaparkovala som na parkovisku. Keď som vystúpila ešte som sa trochu upravila v zrkadle a išla pred školu. Nicol už tam netrpezlivo postávala a klopkala nohou. Nicol má hnedé oči a hnedé vlasy asi tak po lopatky. Je vysoká 171 cm. A má celkom dobrú postavu ale ja mám lepšiu:D Jej mama vlastní obchod s oblečením a otec je majiteľ firmy s elektronikou. Nie sú takí bohatí ako my a Nicol vždy hovorí aký mám perfektný život a rodičov :D Má brata ktorý ma 19 a volá sa Matt. Má hnedé vlasy a zelené oči. Je pekný a páči sa aj mne ale momentálne má priateľku a ja chcem Chrisa :D Nicol mala oblečené: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544564832254523&set=a.460311024013238.109838.460308844013456&type=3&theater.Prišla som k nej pozdravili sme sa, objali a išli sme do školy. Keď sme išli po chodbe bolo práve 9:05 takže sme už meškali na hodinu :D Vošli sme do triedy a hneď sa na nás otočili všetky pohľady vrátane Mrs. Weight.
Mrs.Weight: Kde ste boli dievčatá? Už ste mali byť na hodine.!
Ja a Nicol: Prepáčte Mrs.Weight ale na cestách boli trochu zápchy preto meškáme. (vymysleli sme si to :D)
Mrs. Weight: Tak dobre ale nech sa to už viackrát neopakuje!.
Ja a Nicol: Ano Mrs. Weight.
Sadli sme si na miesta. Sedíme vedľa seba. Celú hodinu Mrs. Weight niečo vysvetľovala ale my sme nevnímali čo. Asi v polke hodiny mi došla SMS: Dnes večer pláž La Zante o 21:00 PARTY HARD!!! Pošli ďalej a doveď čo najviac ľudí :D Candy. Candy je moja kamoška ktorá je fakt super a úžasne si rozumieme :D Rýchlo som to rozposlala všetkým v triede a každému koho poznám :D Všetci v triede sa po prečítaní SMS otočili na mňa a žmurkli, čo znamenalo že budú tam :D Potichu som sa zasmiala :D Ešte dobre že mal každý mobil na tichom pretože by nás Mrs.Weight asi zabila všetkých do jedného :D Nicol som to povedala tiež ale Mrs. Weight nás napomenula tak som jej ešte poslala túto SMS: Dnes poobede o 16:00 smer Nákupné centrum Marksses :D Ide sa nakupovať oblečenie na PARTY :D Odoslala som a za minútu mi odpovedala. SMS: Teším sa :D Ostatné hodiny prešli v pohode dokonca som dostala aj nejaké fajn známky :D Po škole išla Nicol domov a ja tiež. Dohodli sme sa že príde ku mne a pôjdeme mojím autom. Keď som prišla domov bolo 12:00 pretože nám posledné 2 hodiny odpadli :D Mala som ešte celkom dosť času takže som si spravila ľahký obed teda Ovocný šalát ktorý milujem a išla som pozerať telku :D Veľa tam toho nedávali ale za chvíľu malo ísť HOT NEWS čo milujem pozerať pretože tam vždy ide niečo nové o celebritách (teda STARS :D) :D Rýchlo so si hore zbehla po kufrík s lakmi na nechty aby som pritom aspoň využila čas :D Sadla som si späť k telke a vybrala laky. Začala som si lakovať nechty na nohách keď práve išla správa o nejakej celebrite. Bola som sklonená nad nechtami takže som si ešte nevšimla o koho ide. Zdvihla som hlavu a zistila som že ide o............
Toto je 2. časť :) :* <3 A nezabudnite komentovať :) :* <3
Ahoj, prepáč že ťa otravujem, no na blogu http://best-story-1d-jb.blog.cz/ zháňajú nové poviedky.
OdpovedaťOdstrániťAk by si mala záujem, mohli by zverejňovať aj tvoje poviedky.
Myslím si, že takto by tvoje poviedky čítalo viac ľudí. Tak ak chceš, napíš na tento e-mail: marketamikeschova@seznam.cz .